Porovnání
Sleva 10 % s ISIC/ITIC
Kód: HAVHWTBS06050
Produktové číslo: WBS06-BLACK
EAN: 3700546702518

Withings Body BMI Wi-Fi Scale, Black

Klinicky testovaná chytrá váha, která poskytne kompletní sledování vaší hmotnosti včetně BMI. Baterie AAA vydrží až 2 rok. Synchronizace dat do aplikace Health Mate probíhá hladce přes Wi-Fi a Bluetooth, a to až pro 8 uživatelů.

Detailní popis
Skladem
Úterý 26. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH

Withings Body BMI Wi-Fi Scale, Black

  • Chytré měření tělesné hmotnosti a BMI s klinicky přesnými výsledky
  • Sledování pokroků a hmotnostních trendů v reálném čase
  • Režim Baby pro vážení nejmenších členů rodiny
  • Speciální mód pro aktivní sportovce
  • Spolupráce s aplikací Withings Health Mate
  • Možnost vytvoření až 8 uživatelských profilů
  • Denní lokální předpověď počasí

Prvotřídní chytrá váha do každé domácnosti

Smart váha Body BMI Wi-Fi Scale je špičkovým zařízením z dílny věhlasné společnosti Withings, která má za sebou více než 12 let zkušeností a náročného vývoje chytrých zařízení - Withings Body BMI Wi-Fi Scale měří s klinickou přesností tělesnou hmotnost, BMI a disponuje i řadou jedinečných režimů – kupříkladu pro vážení vašich malých ratolestí nebo kontrolu tukové hmotnosti u aktivních sportovců. Šikovným benefitem je i každodenní lokální předpověď počasí.

S aplikací o krok dále

Inteligentní osobní váha Withings Body BMI Wi-Fi Scale nabízí možnost uložení až 8 individuálních uživatelských profilů včetně rozšiřujícího spektra dodatkových funkcí, cenných tipů a možnosti sledování výživy (po propojení s bezplatnou aplikací Health Mate, která je kompatibilní s Android i iOS zařízeními). Smart váha Withings Body BMI Wi-Fi Scale synchronizuje všechna data přes Wi-Fi a bude vaším nenahraditelným partnerem při sledování aktuálních hmotnostních trendů, dosahování stanovených cílů apod.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Barva Černá
Šířka (mm) 327
Typ váhy Digitální diagnostická
Výška (mm) 23
Délka (mm) 327

Vlastnosti

Kompatibilita Android Ano
Párování s mobilní aplikací Ano
Bluetooth Ano
Kompatibilita iOS Ano
LED displej Ano
Materiál desky Sklo
Nosnost váhy (kg) 180
Přesnost měření (g) 100
Různé uživatelské profily Ano
Wifi Ano
Počet senzorů 4

Funkce

Měření BMI Ano
Uložení dat (sledování vývoje hmotnosti v čase) Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze